Sklep: silnikowe jezdne karoseryjne wnętrze akcesoria
   Cafe

projekt HHO 
Aplikacje klienckie
Prawda o Czarnej Wołdze
Galeria "24"
Rok z "Niebieskim Szerszeniem"
O mnie
Autostrada
Ogłoszenia płatne
Kontakt   
Dla personelu   
Wszystkim miłośnikom pojazdu marki Wołga podrzucamy garść natchnień, które być może w przyszłości zaowocują kolejnymi usprawnieniami plus kastomizacją dostosowaną do indywidualnych potrzeb klientów.
Jeżeli jeszcze nie wiesz, co wybrać w motoryzacyjnym salonie, przeczytaj poniższy tekst. A nuż wybierzesz dla siebie coś z prezentowanych, zupełnie nowatorskich modeli?
Pick-up dla dewelopera
W tym samochodzie każdy, kto jednocześnie chce zaszpanować w zakorkowanym mieście jak i niezbyt ubrudzić się gliną na prowadzonej przez siebie / dla siebie inwestycji, znajdzie ukontentowanie. Nie straszne już wyboje na pół dzikich osiedlach bez odbioru budowlanego, syf na niesprzątanych podziemnych garażach, lub błoto na firmowym wypadzie na paintbola. Polecamy!
Wersja dla młodych małżeństw
Niżej prezentujemy świetną alternatywę dla zdezelowanego Opla Kadeta, czy wysłużonego Passata kombiaka. Idealnie nadaje się do przeprowadzek w niepewnych czasach drożejącego wynajmu. Pies i fotelik dla dziecka też się zmieści...
Coś dla rolników
Jesteś rolnikiem? Dużo handlujesz? Potrzebujesz czasem przewieźć coś nietypowego? Fabryka w Niżnym Nowogrodzie ma coś dla Ciebie. W tym samochodzie niestraszne wyboiste targowiska, wysokie rampy, zamówienia "na wczoraj".
Dual Track - dla ciągle spóźnionych menedżerów
Ciągle stoisz w korkach? Znowu spóźniłeś się na ważne spotkanie? Jest alternatywa. Wołga Dual Track. W ciągu paru sekund, dzięki specjalnemu guzikowi zamieniasz standardowe ogumienie na wersję szynową i już popinasz torowiskiem dla tramwajów ku wściekłości i zawiści konkurencji tkwiącej w popołudniowym szczycie. Producent zapewnia, że rozstaw jest modyfikowalny do wersji PKP.
Powered by The Gimp
(c) Wojciech Marchaj 2005